Email:

kontakt@hicare.pl

HiCare Katowice

ul. Kościuszki 92b
789 119 597

HiCare Wrocław

ul. Stargardzka 4b
786 867 267

HiLite.pl

HiLite

Grupa HiCare  to zespół kompleksowo zajmujący się dystrybucją,  serwisem  oraz  doradztwem  w  zakresie  aparatury  medycznej. HiLite jest częścią rodziny HiCare specjalizującą się w dziedzinie medycyny estetycznej.

Wykwalifikowany  zespół  specjalistów  zapewni  Wam  rzetelną  oraz  profesjonalną  pomoc, doradztwo przy wyborze sprzętu który pozwoli rozwijać Wasze firmy.

Misja

Nasza  misja to systematyczne  zaspokajanie  rynku medycyny estetycznej   w  Polsce  poprzez  poszerzanie  naszych możliwości  oraz powiększanie  oferty.

W razie potrzeby pomagamy również z formalnościami związanymi z płatnością oraz leasingiem. Jesteśmy  pewni,  że  wieloletnie  doświadczenie w obsłudze  polskiego  rynku pozwoli  nam sprostać Waszym wymaganiom.

Zalety współpracy z HiLite

SERWIS

Przeglądy techniczne, serwis sprzętu medycznego i aparatury, utylizacje, ekspertyzę oraz szkolenia.

APARATURA

Od podstawowego wyposażenia gabinetów kosmetycznych po zaopatrzenie specjalistycznych gabinetów lekarskich.

DORADZTWO

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz program partnerski pozwoli zoptymalizować Twoje oczekiwania.

SERWIS

Serwis sprzętu medycznego

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty serwisowej, która obejmuje przeglądy techniczne, serwis sprzętu medycznego i aparatury, utylizację, ekspertyzę oraz szkolenia z zakresu obsługi urządzeń medycznych. . Proponujemy Wam wysokiej klasy obsługę serwisową oraz opiekę techniczną podmiotów medycznych z szeroką gamą możliwości. Naszym celem jest zapewnienie ciągłości pracy urządzeń medycznych oraz bezpieczeństwo użytkowania. 

Przeglądy aparatury medycznej

Wszystkie przeglądy wykonywane są przez wykwalifikowanych serwisantów. Zachęcamy do umówienia spotkania celem określenia potrzeb serwisowych oraz przygotowania umowy stałej opieki technicznej nad pełnym wyposażeniem placówek medycznych. Każda umowa przygotowywana jest indywidualnie z uściśleniem Państwa potrzeb oraz warunków.Świadczymy pełną gwarancyjną i pogwarancyjną pomoc techniczną – nie tylko urządzeń zakupionych na naszej stronie. Nasi serwisanci są do Waszej dyspozycji!

APARATURA

W naszej ofercie znajduje się cała gama urządzeń – do podstawowego wyposażenia gabinetów kosmetycznych po zaopatrzenie specjalistycznych gabinetów lekarskich. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem wielu marek aparatury medycznej. Wszystkie urządzenia posiadają pełną certyfikacje i zgodność z obowiązującymi normami. Dokładamy wszelkich starań, aby zakupione urządzenia zostały w odpowiedni sposób zainstalowane oraz skonfigurowane dla Waszych potrzeb. Zapewniamy pełną i szybką opiekę gwarancyjną, pogwarancyjną oraz swobodny kontakt z naszym działem technicznym.

DORADZTWO

  • Chcesz wyposażyć gabinet?
  • Poszukujesz wygodnych i tanich rozwiązań sprzętowych?
  • Zastanawiasz się czy nie przepłacasz za obsługę techniczną Twojej placówki?

 

Skontaktuj się z nami – nasze wieloletnie doświadczenie oraz program partnerski pozwoli zoptymalizować Twoje oczekiwania.

Usługa doradztwa w zakresie wyposażenia oraz obsługi technicznej placówek medycznych pozwoli w sposób kompleksowy zaspokoić potrzeby każdej jednostki zajmującej się medycyną estetyczną. Przedstaw nam swoje zainteresowania, a przygotujemy Ci najlepsze rozwiązania sprzętowe nie tylko z tych na naszej stronie, ale z całych zasobów rynku – nie posiadamy żadnych ograniczeń.

Nasi konsultanci służą pomocą. Podziel się z nami swoimi potrzebami i sprawdź, jakie możemy zaproponować Ci rozwiązania!

Witamy w społeczności HiLite!